-7%1 580 ₴
1 469,40 ₴
Акумуляторна батарея ENOT 12 V 18 Ah — це універсальне джерело живлення, розроблене для забезпечення стабільної роботи обладнання в системах безперебійного живлення (ІБП), телекомунікаціях, охоронно-пожежних системах, медичній техніці, сонячних установках та електротранспорті. Завдяки високій щільності енергії та стійкості до циклічних навантажень, акумулятор ефективно використовується як у буферному, так і в циклічному режимі. Він ідеально підходить для резервних джерел живлення, сигналізацій, касових апаратів, автономного освітлення, електроскутерів і систем відеоспостереження.
Невеликі розміри та вага дають змогу встановлювати акумулятор ENOT в обмеженому просторі, зокрема всередині шаф, металевих корпусів ДБЖ і сонячних контролерів. Це робить модель популярною як для побутових, так і промислових рішень.
Купуючи акумулятор ENOT 12 V 18 Ah, ви отримуєте надійне джерело енергії, яке поєднує довговічність, безпеку й енергоефективність. Серед його переваг:
ENOT — сучасний виробник акумуляторних батарей, що зарекомендував себе на українському та європейському ринку. Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки (CE, ISO, RoHS). Акумулятори ENOT виробляються з використанням технологій AGM и GEL, що гарантує надійність і тривалий термін експлуатації. Модельний ряд ENOT охоплює рішення для ДБЖ, сонячних систем, транспорту та промислового обладнання, що робить бренд одним із лідерів у своєму сегменті.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Тип батареї | VRLA AGM (необслуговувана) |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Місткість | 18 А·год |
| Тип клем | F3 / болтове з'єднання |
| Корпус | Ударостійкий ABS-пластик |
| Габарити (Д×Ш×В) | 181 × 76 × 167 мм |
| Маса | приблизно 5.2 кг |
| Внутрішній опір | ~12 мОм |
| Робочий діапазон температур | -15°C … +50°C |
| Термін експлуатації | до 5 років (у буферному режимі) |
| Максимальний струм розряду | до 180 А (5 сек.) |
| Саморозрядження | менш ніж 3% на місяць за +25 °C |
| Тип експлуатації | Буферний/сегментичний |
Компанія «Електромотор» — один із найбільших постачальників акумуляторного, енергетичного та промислового обладнання в Україні. Ми цінуємо кожного клієнта та пропонуємо:
Акумулятор ENOT 12V 18Ah — це надійне й економне рішення для систем резервного живлення, сонячних станцій і охоронних комплексів. Компактність, міцність і безпека роблять його одним із найкращих виборів у своєму класі. Купуючи батарею ENOT у компанії «Електромотор», Ви отримуєте гарантовану якість, підтримку фахівців і привабливі умови покупки ⚡.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enot |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 167 мм |