-30%

14 769,50 ₴
10 338,60 ₴
Багатоступеневий самовсмоктувальний насос Pedrollo PLURIJETm 4/100 призначений для роботи з чистою водою. Його унікальна конструкція дає змогу ефективно качати рідину, навіть якщо в ній є повітря. У побуті його найчастіше використовують для поливання городів, забезпечення водопостачання в приватних будинках і підвищення тиску в системі. Він чудово підходить для забору води з колодязів або накопичувальних резервуарів.
Основний плюс моделі — неймовірно тиха робота. Це досягається завдяки кільком робочим колесам, які плавно нагнітають тиск. Корпус насоса зроблений із якісної неіржавкої сталі AISI 304, що гарантує довгу експлуатацію без іржі. Внутрішні деталі (дифузори) виготовлені з міцного технополімеру, що робить апарат зносостійким і надійним.
Pedrollo — це всесвітньо відомий італійський виробник. Вся техніка збирається на власних заводах в Італії. Це гарантує високу якість збирання, економічність і відповідність найсуворішим європейським нормам безпеки.
| Параметри | Показник |
|---|---|
| Потужність | 0.75 кВт |
| Максимальний напір | 50 метрів |
| Продуктивність | 130 літрів на хвилину (7.8 м3/год) |
| Глибина всмоктування | до 9 метрів |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Робочий тиск | до 6 барів |
| Маса | 10.3 кг |
Ми працюємо в Україні як офіційний дилер. У нас ви знайдете тільки оригінальну продукцію з гарантією.
Важливо: Ціни, які ви бачите на сайті — не остаточні. Ми любимо активних покупців, тому телефонуйте нам і торгуйтеся! Ми завжди запропонуємо вам індивідуальне знижку.
Pedrollo PLURIJETm 4/100 в Електромотор — домовимося про найкращу ціну! 🌊🚀
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 7.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |