-7%17 167 ₴
15 965,31 ₴
Акумуляторна батарейка Dumfume MINI MAX LiFePO4 12.8V 100Ah (46212) призначена для використання в системах автономного та резервного електропостачання. Вона ідеально підходить для сонячних електростанцій, кемпінгу, човнів, житлових будинків, комерційних об'єктів і мобільних рішень. Завдяки компактним розмірам і високій енергоємності батарея забезпечує надійне живлення обладнання навіть в умовах обмеженого простору ⚡.
Головна перевага акумулятора — поєднання високої енергоємності та компактних габаритів. Він набагато легший і зручніший у встановленні, порівнюючи з традиційними олив'яно-кислотними аналогами. Надійність, безпека та довговічність роблять його ідеальним вибором для автономних систем, де важливі стабільність і мобільність 🌍.
Dumfume — виробник сучасних літій-залізо-фосфатних акумуляторів, орієнтований на якість, інновації та зручність експлуатації. Продукція бренда вирізняється надійністю, безпекою й адаптацією під сучасні вимоги ринку.
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Технологія | LiFePO4 |
| Номінальна напруга | 12,8 В |
| Місткість | 100 А·год |
| Енергія | 1280 Вт·ч |
| Вхідний струм | 10 А |
| Вихідний струм | 20 А |
| Габарити | 150×95×85 мм |
| Маса | 10 кг |
Компанія «Електромотор» пропонує своїм клієнтам:
Купуючи акумулятор Dumfume MINI MAX LiFePO4 12.8 V 100 Ah (46212) у компанії «Електромотор», ви отримуєте надійне джерело енергії, вигідні умови та впевненість у майбутньому 🔋.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Електромотор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 10 кг |