-13%




34 950 ₴
30 406,50 ₴
Дизельна теплова гармата Master B 100 CED — потужна модель, яка потішить побутового споживача.
Ця дизельна теплова гармата використовується для швидкого нагрівання нежитлових житлових приміщень, що добре провітрюються. Ідеально знайде себе під час обігрівання професійного призначення, як-от склади або майстерні. Модель Master B 100 CED вироблена відомим виробником обладнання для нагрівання приміщень DESA-Corporation .
Запускається прилад дуже просто, навіть за мінусових температур, завдяки електронному свіченню запалювання. Два фільтри — проміжний і заглибний — оберігають паливний насос від потрапляння до нього різного непотрібного сміття.
Відео Master B 100 CED
Подивіться докладний відео огляд на нашому ютубі каналі.
Двигун покритий теплоізоляційним кожухом, який оберігає його від перегрівання. Корпус гармати став міцнішим до механічних пошкоджень завдяки покриттю порошковою фарбою.
Ще однією позитивною рисою дизельної гармати Master B 100 CED стала захисна система, яка дає змогу автоматично вимкнути пристрій під час згасання полум'я.
Прилад легкий і мобільний — не тільки легко транспортується, але й не вимагає попередньої підготовки місця для встановлення. Для зручності використання передбачена можливість під'єднання термостата, який забезпечить автономність роботи пристрою.
З питань, пов'язаних із придбанням дизельної теплової гармати Master B 100 CED, звертайтеся в компанію Електромотор у Києві! Ми є офіційними дилерами продукції Master на території України. Вся продукція є сертифікованою й підлягає гарантійному та післягарантійному обслуговуванню. Сервісні центри розміщені у всіх великих містах України. Ми здійснюємо доставку продукції за допомогою перевізників. Також є можливість самовитягу продукції зі складу в Києві. Для постійних клієнтів діє система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 29 кВт |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 800 куб.м/год |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 2.45 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | теплова гармата |
| Паливо | дизель |
| Форма | циліндрична |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Портативність | мобільні |
| Регулювання потужності | безступінчасте |
| Струм споживання | 1.2 А |
| Місткість бака | 42 л |