




8 629 ₴
Змінний елемент фільтра сепаратора Gespasa FG 100 - топовий витратний матеріал.
Змінний елемент фільтра сепаратора Gespasa FG, 5 мікрон– це додатковий комплектуючий елемент, який призначений для використання у професійному сепараторі. Цей елемент призначений для чищення нафтопродуктів великих обсягів. Обладнання називається фільтром-роздільником або фільтром-сепаратором. Він застосовується для фільтрування, а саме очищення палива від грязьових частинок і води. Така фільтруюча апаратура сприяє зручному перекачування палива з ємностей, призначених для зберігання і нафтопереробки в організаціях, які спеціалізуються на АЗС. Такий картридж підійде для очищення дизельного палива, яке надмірно змішалося з водою.
Змінний елемент фільтра сепаратора Gespasa FG, 5 мікрон дає можливість якісно використовувати раніше купленим сепаратором. Завдяки цьому паливо очищається від домішок і підвищується термін служби агрегату АЗС за рахунок утримання води, забруднень, які зазвичай призводять до корозії, стирання лопатей насосів, зниженню технічних характеристик. Основним принципом роботи агрегату є ступінчаста очищення, фільтрування палива з допомогою змінних картриджів. Рухаючись крізь фільтр паливо стає чистим, залишаючи між стінками сепаратора і картриджа домішки бруду, води, які збираються в одній частині і видаляються. В залежності від діаметру яєчок у картриджі, сепаратор може бути різного ступеня очищення або простіше кажучи, видаляти бруд з різними фракціями. Для якісної чистки, краще встановлювати послідовно кілька фільтрів, по черзі, по порядку зменшення діаметра осередків.
![]() |
Сам фільтр являє собою циліндр із сітки з фильтующим матеріало всередині |
![]() |
Для швидкої заміни фильра використовується ключ для колби, який йде в комплекті |
![]() |
Що б поміняти фільтр треба відкрутити колбу, дістати сам фільтр, взяти запасний картридж, поставити його точно так само і щільно закрутити колбу. Все, фільт поменян. |
![]() |
Компанія "Электромотр" має великий вибір фільтрів для різних цілей і сфер застосування |
Завдяки використанню змінних картриджів, Ви підтримаєте рівень фільтрації на необхідному високому рівні і досягнете хорошої продуктивності. Змінний елемент фільтра сепаратора Gespasa FG, 5 мікрон – це змінний картридж для середньої очищення дизельного палива від різноманітних домішок, води. Що б якість фільтрації не падало з часом, фільтр необхідно розбирати, чистити або міняти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gespasa |
| Країна виробник | Італія |