-16%






5 999 ₴
5 039,16 ₴
Ми торгуємося! Всі ціни на сайті вказано з метою ознайомлення. Телефонуйте прямо зараз і дізнайтеся розмір вашої персональної знижки.
Базова модель надійної буржуйки для опалення житлових, виробничих, складських приміщень, гаражів, майстерень тощо. Основними перевагами цієї моделі є можливість швидкого нагрівання повітря в приміщенні, а також досить велика варильна поверхня, на якій можна готувати їжу. При розробці моделі використовувався якісний міцний метал - сталь. Бічні стінки печі 2.5 мм завтовшки, а варильна поверхня - 4 мм товщиною. Одна закладка дров в дану модель становить близько 5 кг. При цьому вони повинні бути добре просушені, а їх довжина не повинна перевищувати 30 див. Агрегат набагато економічніше електричних і газових нагрівачів, не вимагає підведення труб і не змусить власника оплачувати великі рахунки за опалення. ККД даної моделі становить 60%. Бюджетна вартість даної буржуйки і її відмінні властивості по обігріву будівель роблять цю модель такою популярною серед покупців нашого магазину. Додатковою перевагою є гарантія строком на 12 місяців.

Подивіться докладний відео огляд про дану модель





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Везувій |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Швидкість нагрівання повітря | 54 куб. м/хв |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Товщина матеріалу топки | 2.5 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Площа обігріву | 75 кв.м |
| Стан | Новий |