-16%






6 599 ₴
5 543,16 ₴
Ціни на сайті вказані для ознайомлення покупців. Ваша ціна обов'язково буде нижче - телефонуйте прямо зараз, про знижку домовимося!
Дана модель пічки-буржуйки придбала популярність у покупців за рахунок бюджетної ціни. Вітчизняне виробництво, модель відповідає всім європейським вимогам і стандартам якості та безпеки. Зроблена з міцної товстої сталі - товщина металевого листа в районі варильної поверхні досягає 4 мм. Агрегат призначений не тільки для обігріву приміщення об'ємом 75 кубів, але і для приготування їжі. Дуже зручно користуватися такою піччю в битовка, на дачі, в приватному будинку, в майстерні або гаражі. За досить короткий час нагріє повітря, а також швидко приготує обід. Температура повітря, який піч видає в навколишнє середовище, досягає 70 градусів.
Невеликий відео огляд від менеджерів нашої компанії дивіться на нашому ютубі каналі.
На одній закладці дров - а це п'ять кг, агрегат може працювати не менше 4 годин. В цілому, це дуже економічна і недорога модель. Якщо порівняти з електричним нагрівачем або газовим котлом - переваги очевидні. Також можна топити різними брикетами, проте краще все ж дрова. Максимальний їх розмір може становити 30 див. На товар діє гарантія від виробника на протязі 12 місяців.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Везувій |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Швидкість нагрівання повітря | 54 куб. м/хв |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Товщина матеріалу топки | 2.5 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Площа обігріву | 75 кв.м |
| Стан | Новий |