-16%


21 799 ₴
18 311,16 ₴
Піч для сауни Класик 30 м3 зі склом 400*400 використовується у невеликих за площею приміщеннях з метою обігріву і підтримання максимально високої температури повітря усередині самого приміщення.
У каталозі нашої компанії представлений широкий вибір продукції за найнижчими цінами, до того ж Ви зможете розраховувати на знижку! Телефонуйте нам прямо зараз!
Піч для сауни Класик 30 м3 зі склом 400*400 володіє потужністю обігріву в 30 кВт, відмінно підходить для установки на приміщення об'ємом 30 м3. Піч встановлюється виключно в лазні чи сауні. У верхній частині пристрою розташований відсік для закладання каменів, вони необхідні для підтримання постійно високої температури в приміщенні навіть після того як згоріло паливо. У відсіку поміщається приблизно 100 кг каменів. Корпус печі має додаткові ребра жорсткості, товщина стінок по всьому периметру становить 8 мм. Піч працює на твердому паливі, можна використовувати дрова, деревні матеріали, картон, папір. При правильному встановленні і дотриманні правил експлуатації, піч зможе ефективно використовуватися протягом тривалого періоду часу.




В комплект поставки моделі входить піч, керівництво користувача, гарантійний лист і упаковка. Гарантія на піч для сауни від заводу-виробника становить 1 рік.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Везувій |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 86 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Банна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Об'єм парної | 30 куб. м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тирса, Пелети, Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Висота скла дверцят | 400 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Ширина скла дверцят | 400 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |