





6 411 ₴
Акумулятор Exide Premium 6СТ-47 Євро - виготовлений американським виробником на потужностях польського заводу, у відповідності зі стандартами ISO/TS. При виготовленні батареї застосовуються сучасні розробки і якісні, безпечні матеріали.
Акумулятори для автомобілів, як легкових, так і вантажних, ви знайдете в компанії "Електромотор". Ми переб'ємо ціну будь-якого конкурента, торгуємося в вашу користь! Телефонуйте прямо зараз, і наші фахівці допоможуть вам вибрати підходящу модель батареї.
Акумулятор Exide Premium 6СТ-47 Євро призначається для установки в легкові автомобілі, а також човни або сільськогосподарські машини невеликого розміру. Батарея служить для запуску двигуна, також від неї живляться системи бортової електроніки - фари, магнітола. Ємність акумулятора становить 47 Ач. Відмінною особливістю даного акумулятора є його міцний корпус, він витримує роботу при високому рівні вібрацій. Незважаючи на те, що дана модель не потребує обслуговування, якщо зняти наклейку, можна виявити спеціальну пробку. Вона відкриває доступ до електроліту. У цьому акумуляторі він складається з розчину кислоти з дистильованою водою. Якщо раптом ви виявите, що рівень електроліту впав, ви завжди зможете долити його дистильованою водою.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 12 кг |
| Пусковий струм | 450 А |
| Ємність акумулятору | 47 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | _EA472 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |