
33 999 ₴
Компресор Metabo Mega 350 W надійний, професійний апарат для подачі стисненого повітря під тиском. Прилад оснащений потужним двигуном з тепловим захистом і баком на 90 літрів. Ці показники гарантують стабільну роботу компресора навіть при великих навантаженнях. Редукційний клапан і манометр дозволяють управляти робочим тиском, вибираючи потрібний для певного виду роботи. Великі колеса і рукоятка забезпечують легку і швидку транспортування об'єкту, а опорне колесо з гальмом гарантує стійкість апарату під час роботи.
Компресор Метабо Мега 350 W створений для професійного використання на великих виробництвах і будівництвах, там, де потрібні великі обсяги стисненого повітря. Компресори Метабо застосовують для робіт з фарбопультами, пневматичними інструментами, для продувки забитих отворів, для полірування і шліфування, і звичайно, для накачування різних предметів повітрям.
Майже цілий вік на п'єдесталі якісного електрообладнання знаходиться компанія Metabo. А зароджувалась вона, коли сучасні зразки інструментів тільки починали набувати сучасну форму. Роки зробили своє – зараз Метабо один з найбільших німецьких виробників електроінструменту. І вона популярна не тільки в Європі, а і в країнах Азії, Північній і Південній Америці. Така затребуваність досягається за рахунок надійності кожного окремо взятого інструменту. Бо німці підходять до створення всіх механізмів з найвищою точністю. На ринок йдуть лише «ідеальні» моделі. Такі ви можете придбати в нашому магазині.
Корисні посилання на компресори Metabo
| Модель | Вага, кг | Розмір бака, л | Продуктивність, л/хв |
|---|---|---|---|
| Basic 250-50 W OF | 32 | 50 | 220 |
| Power 180-5 W OF | 16 | 5 | 160 |
| Mega 350-100 D | 69 | 90 | 320 |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів. Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи компресор Metabo Mega 350 W Ви купуєте надійну техніку з офіційною гарантією якості.
Рекомендована роздрібна ціна однакова у всіх інтернет-магазинах.
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі та отримуйте знижку!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 69 кг |
| Продуктивність | 320 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Вид компресора | Поршневий |
| Максимальний тиск, Бар | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 900 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Німеччина |