-8%


5 031,54 ₴
4 629,02 ₴
Компресор FORTE FL-2T24N відноситься до потужного пневмоінструмент з горизонтальним ресивером. Даний компресор оснащений однофазний електродвигун з потужністю 1500 Вт. Для тривалої і ефективної служби мотора, він обладнаний тепловим захистом і автоматичним повторним стартом. За рахунок наявності цифрового манометра, ви зможете контролювати тиск всередині компресора і регулювати його. Ресивер оснащений двома колесами і зручною рукояткою, які сприяють простому і легкому пересуванню обладнання. Для зливу конденсату є спеціальний гвинт.
Компресор FORTE FL-2T24N масляного типу використовують у різних сферах діяльності. Це інструмент, який необхідний для збільшення тиску або стискання повітря/газу. Найчастіше його використовують на СТО для підкачки шин, у машинобудуванні, харчовій та хімічній промисловості. Також, з допомогою компресора запускають в роботу пневмоінструменти, фарбопульти та інше обладнання подібного типу. Перевага цієї моделі - наявність такого штуцера на виході.
Відома компанія FORTE існує на світовому ринку більше 25 років. За цей період велика кількість споживачів оцінили високу якість і надійність продукції даної торгової марки. Основна структура діяльності компанії - виробництво, продаж оптом і в роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ FORTE, ви знайдете обприскувачі, компресори, бензопили, електротріммери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки, бетонозмішувачі, генератори, садова техніка і багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.
Корисні посилання на компресори
| Модель | Вага, кг | Вид | Об'єм ресивера, л | Максимальний тиск, бар |
|---|---|---|---|---|
| СБ4/С-100.LB30 | 88 | пересувний | 100 | 10 |
| СБ4/С-100.LB50 | 130 | пересувний | 100 | 10 |
| СБ4/С-50.LB30 | 73 | пересувний | 50 | 10 |
| СБ4/Ф-500.LT100/16 | 325 | пересувний | 500 | 16 |
| TC-AC 190/24/8 | 21 | пересувний | 24 | 8 |
| TE - AC 36/6/8 Li Set OF | 11,5 | стаціонарний | 6 | 8 |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, бензопили, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на компресори ТМ FORTE становить 12 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ FORTE. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи компресор FORTE FL-2T24N Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Дзвоніть, питайте знижки!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 20 кг |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 575 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Висота | 260 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |