-8%
6 310,95 ₴
5 806,07 ₴
Компресор FORTE FL-24 промислового типу призначений для використання в різних сферах діяльності. Цей пристрій необхідно для збільшення тиску, стиснення газу або повітря. З його допомогою запускають в роботу пневмогайковерты, фарбопульти та інше подібне обладнання. Також, поршневий компресор можна використовувати для підкачки шин на СТО. Якщо виділити промисловості, в яких найчастіше застосовують дане обладнання - це машинобудування, харчова і хімічна.
Відома компанія FORTE існує на світовому ринку більше 25 років. За цей період велика кількість споживачів оцінили високу якість і надійність продукції даної торгової марки. Основна структура діяльності компанії - виробництво, продаж оптом і в роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ FORTE, ви знайдете обприскувачі, компресори, бензопили, електротріммери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки, бетонозмішувачі, генератори, садова техніка і багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.
Корисні посилання на компресори
| Модель | Вага, кг | Вид | Об'єм ресивера, л | Максимальний тиск, бар |
|---|---|---|---|---|
| СБ4/С-100.LB30 | 88 | пересувний | 100 | 10 |
| СБ4/С-100.LB50 | 130 | пересувний | 100 | 10 |
| СБ4/С-50.LB30 | 73 | пересувний | 50 | 10 |
| СБ4/Ф-500.LT100/16 | 325 | пересувний | 500 | 16 |
| TC-AC 190/24/8 | 21 | пересувний | 24 | 8 |
| TE - AC 36/6/8 Li Set OF | 11,5 | стаціонарний | 6 | 8 |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, бензопили, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на компресори ТМ FORTE становить 12 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ FORTE. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи компресор FORTE FL-24 Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Дзвоніть, питайте знижки!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 22.5 кг |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 610 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |