-11%





4 699 ₴
4 182,11 ₴
Акумуляторний обприскувач Hecht 410 ACCU - досить популярна на вітчизняному ринку модель напівпрофесійного класу, має невеликі розміри і дуже простий в експлуатації. Під час роботи обприскувач одягається на спину користувача, для цього він має ранцевую конструкцію.
Обприскувач використовують для боротьби шкідників, які можуть вражати сільськогосподарські рослини і садові дерева, так само з його допомогою ви зможете вносити на рослини різні добрива. Обсяг бака даної моделі становить 10 літрів, він виконаний з міцного пластику, може експлуатуватися при впливі прямих сонячних променів. Довжина комплектного шланга - 150 см, при цьому довжина самої розпилювальної штанги - 50 див.
Посилання на обприскувачі:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | Вага |
|---|---|---|---|
| Sadko GMD-4214 | 14 л | 1,47 кВт | 11,6 кг |
| Hecht 4010 | 1 л | механічний | 0.3 кг |
| Hecht 4005 ACCU | 5 л | акумуляторний | 1 кг |
| Hecht 410 ACCU | 10 л | акумуляторний | 2.9 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 10 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Довжина шланга | 150 см |
| Загальна вага | 2.9 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 2.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 2.6 годин |
| Напруга | 10.8 В |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |