


7 919,10 ₴
Молоток відбійний Stark RH-1800DB - пристрій, який використовується для довбання бетону, пробивання канавок в бетоні, монтаж трубопроводів і водопостачання.
Stark RH-1800DB оснащений надійним редуктором з міцними шестернями.
Німецький виробник деревообробного, зварювального і силового обладнання, верстатів для різання металу, електроінструментів. Компанія існує більше 50 років і відрізняється своєю якісною і надійною продукцією, яка представлена в багатьох країнах. З 2005 року торгова марка Stark випускає інструменти серії Power Line, Red Line. В Україні компанія має офіційне представництво.
Ви зможете працювати тривалий час на постійній швидкості завдяки кнопки включення з фіксатором.
Модель оснащена сталевими японськими підшипниками NMB і NSK.
Для стабільної роботи допоможуть армовані статор і ротор.
Сила удару даної моделі досягає 48 Дж.
Молоток має захист від випадкового пуску і додаткову рукоятку, яку можна регулювати.
За одну хвилину інструмент виконує до 1400 ударів.
Комплектація:
Молоток відбійний Stark RH-1800DB
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на молотки відбійні:
| Модель | Вага | Потужність | Кількість ударів |
|---|---|---|---|
| Makita HM 1111 | 8 кг | 1300 Вт | 2650 уд/хв |
| Stark RH 1300 DB Profi | 10.1 кг | 1300 Вт | 3500 уд/хв |
| Stark RH-1600DB | 16 кг | 1600 Вт | 1600 уд/хв |
На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати молоток під ваш бюджет і вашим вимогам. У нас представлена продукція від різних виробників.
На кожен молоток з нашого каталогу поширюється гарантія від виробника. Гарантія на продукцію компанії Stark становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 20 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Максимальна сила удару | 48 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1400 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |