
29 064 ₴
Компресор ABAC A29 50CM2 (4116024262) побутового класу з ресиверным баком на 50 л. Дана модель оснащена електродвигуном потужністю 1500 Вт і 2 л. с. Його продуктивність становить 255 л в хвилину, а частота обертання 1075 про/м. Пересувний компресор має ремінний привід і одну ступінь стиснення. У цьому пристрої використовується низькошвидкісний компресорний блок і робочі циліндри зі збільшеним об'ємом. Система охолодження забезпечує зниження температури агрегату під час роботи і збільшує його надійність.
Компресор ABAC A29 50CM2 (4116024262) відноситься до складного электромеханическому пристрою, яке використовують в автосервісі, для запуску в дію пневмоінструментів і обладнання у промисловості і на виробництві. При економному споживанні електроенергії, даний агрегат значно підвищує якість робіт.
Відома італійська компанія ABAC займається виробництвом компресорів різного виду вже більше 70 років. В асортиментній лінійці фірми представлені бензинові, електричні, поршневі, гвинтові, олійні та безмасляні компресори. Висока якість, надійна робота і постійне удосконалення моделей зробили продукцію ТМ ABAC лідером на ринку. За рахунок компактних конструкцій, оснащених транспортувальні колесами, компресора зручно зберігати і перевозити по потребі. Доступні ціни та різноманітність в комплектації дозволяють задовольнити індивідуальні запити споживачів.
Комплектація:
Корисні посилання на компресора
| Модель | Вага, кг | Привід | Тип | Частота обертання |
|---|---|---|---|---|
| Компресор ABAC Pole Position 015 | 14 | прямий | поршневий | 3400 |
| Компресор ABAC A49 200CT3 200 л (4116000234) | 109 | ремінний | поршневий | --- |
| Компресор ABAC Pole Position OM195 Red Line | 18 | прямий | поршневий | 2850 |
Компанія Електромотор завжди рада надати покупцю індивідуальну знижку. На сайті представлена велика кількість товару за рекомендованими цінами від виробника. Ціни можуть змінюватися в залежності від товару і його кількості в замовленні.
Є офіційним представником понад 200 заводів. Гарантуємо 100% оригінальність продукції і краще обслуговування. Офіційна гарантія на продукцію від виробника. Сервісні представництва і швидка реакція на запити покупців.
Купуючи компресор ABAC A29 50CM2 (4116024262) Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Повітряний фільтр | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Основні | |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Країна виробник | Італія |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Вага | 49 кг |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Виробник | ABAC |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 870 мм |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Електричні параметри | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |