
30 928 ₴
Компресор ABAC A29B 50 CM3 (4116024257) надлишкового класу з ресиверним баком на 50 л. Ця модель обладнана електродвигуном потужністю 1500 Вт і 2 л. с. Його продуктивність становить 255 л на хвилину, а частота обертання 1075 об/м. Пересувний компресор має ремінний привод і один ступінь стиснення. У цьому пристрої використовується низькошвидкісний компресорний блок і робочі циліндри зі збільшеним обсягом. Система охолодження забезпечує зниження температури агрегату під час роботи та збільшує його надійність.
Артикул для замовлення — A29B 50 CM3
Компресор р ABAC A29B 50 CM3 належить до складного електромеханічного пристрою, який використовують в автосервісі, для запуску в дію пневмоінструментів і обладнання, у промисловості та на виробництві. За економного споживання електроенергії, цей агрегат неабияк підвищує якість робіт.
|
Тиск, бари |
10 бар |
|
Тип компресора |
Поршневий |
|
Продуктивність, л/хв |
320 л/хв |
Відома італійська компанія ABAC виробляє компресорів різного типу вже понад 70 років. В асортиментній лінійці фірми представлені бензинові, електричні, поршневі, гвинтові, оливні та безоливні компресори. Висока якість, надійна робота та постійне вдосконалення моделей зробили продукцію ТМ ABAC лідером на ринку. Завдяки компактним конструкціям, обладнаним транспортувальними колесами, компресора зручно зберігати та перевозити за потребою. Доступні ціни та різноманітність у комплектації дають змогу задовольнити індивідуальні запити споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Висота | 780 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |