
21 179 ₴
Обприскувач Iron Angel SPR 100 - це бензинова модель з баком 50 л і шлангом для поливу довжиною 30 м. Загальна вага мобільної установки становить 40 кг. Тому, корпус виконаний зі сталевим кріслом, оснащеним колесами, поворотними роликами і ручкою для зручного користування даними садовим інструментом. Обприскувач укомплектований двотактним двигуном, який запускається за допомогою ручного стартера. Бак для хімічних рідин виконаний з міцного пластику і з широкою горловиною, що спрощує процес затоки агрохімії.
Компанія Iron Angel була заснована в Нідерландах і існує на ринку більше 30 років. Під цією торговою маркою представлена велика лінійка продукції, яка складається з садового та паркового інструменту, силового обладнання. Це газонокосарки, мотокоси, бензопили, культиватори, снігоприбирачі, аератори, обприскувачі, мотопомпи. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Офіційні представництва компанії Iron Angel розташовані по всьому світу, в тому числі і в Україні.
Комплектація:
Корисні посилання на обприскувачі Iron Angel
| Модель | Продуктивність | Обсяг бака, л |
Тип |
Вага, кг | |
|---|---|---|---|---|---|
| Iron Angel SPR 16 А | 2,6 л/хв. | 16 | акумуляторний | 4,9 | |
| Iron Angel SMB 20/14 M | 4,3 л/хв. | 14 |
|
10 | |
| Iron Angel SPR 16 E | 2,6 л/хв. | 16 | акумуляторний | 6 |
Наша компанія є представником понад 200 заводів по всьому світу. Професійні фахівці завжди допоможуть вибрати товар і нададуть 100% гарантію якості. Офіційна гарантія від виробника на обприскувачі ТМ Iron Angel становить 12 місяців.
Головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. Швидку доставку по Києву гарантують наші логісти. Якщо ви хочете подивитися товар і забрати самовивозом, завжди раді вас бачити. Також, можна замовити доставку будь-яким перевізником по Україні та отримати замовлення протягом 2 днів.
Купуючи обприскувач Iron Angel SPR 100 Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна!
В наявності всі моделі газонокосарок Iron Angel. Офіційна гарантія.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип обприскувача | Мотооприскувач |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Джерело живлення | Бензиновий |
| Дальність/радіус обприскування | 15 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 90 см |
| Довжина шланга | 5000 см |
| Загальна вага | 45 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні характеристики | |
| Обсяг бака | 100 л |
| Об'єм двигуна, см. куб. | 207 |