









9 625,74 ₴
Лазерний далекомір Milwaukee LDM50 виміряє відстань, висоту, об'єм, площу об'єкта, що аналізується. Доступні функції додавання і віднімання для складних розрахунків у ході будівництва, оздоблення приміщень, монтажу електроприладів, вбудованих меблів і конструкцій. Підтримує метричну систему вимірювань.
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання
Комплектація:
- Лазерний далекомір;
- 2 батареї;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | 2xAAA (1,5 В) |
| Клас | професійний |
| Клас лазера | 2 |
| Точність вимірювання | ± 1.5 мм/м |
| Клас захисту | IP54 |
| Вага | 0.1 кг |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Бренд | Milwaukee |
| Вимірювання площі і об'єму | є |
| Теорема Піфагора | є |