








14 040 ₴
Основне завдання далекомірів швидке і точне вимірювання відстаней між поверхнями і площинами. З його допомогою роблять не тільки лінійні вимірювання, але і визначають площу, обсяг і т. п. Даний далекомір Milwaukee LDM100 є професійний лазерний інструмент, незамінний під час ремонту і будівництва.
Компанія Milwaukee Electric Tool, заснована ще в 1924 році. Є безперечних лідером ринку індустріального інструменту. В даний час не залишилось жодної країни у світі, яку б не постачалося обладнання торгової марки Milwaukee. Дана продукція знаходить своє застосування у професійному та індустріальному з сегменті, і дозволяє експлуатувати інструменти Milwaukee у тризмінному режимі.
Бренд Milwaukee Американський , керуючий офіс компанії розташовується в американському штаті Брукфилде. Основне завдання головного компанії це проведення дослідницької роботи, а також випуск прототипів нової продукції.
Виробничі потужності компанії знаходяться у багатьох інших штатах Америки , а також на території Мексики. Справедливості заради варто відзначити, що компанія Milwaukee розмістила виробничі потужності і на територіях європейських країн . На сьогоднішній день компанія Milwaukee випускає понад 500 видів обладнання
Комплектація 4933459278:

У каталозі нашої компанії Електромотор Ви знайдете не тільки інструмент Milwaukee
але і весь спектр витратних матеріалів даної торгової марки Milwaukee
На кожен інструмент Milwaukee з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 36 місяців.
Шукайте спеціальні промо коди наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | 2xAAA (1,5 В) |
| Точність вимірювання | ± 1.5 мм/м |
| Вага | 0.14 кг |
| Країна походження | США/Німеччина |
| Бренд | Milwaukee |
| Вимірювання площі і об'єму | є |
| Теорема Піфагора | є |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Клас | професійний |