





4 300,92 ₴
Тример електричний BLACK&DECKER BESTA525
Электричний тример побутового класу незамінний для жителів заміських будинків власників дач. Завдяки використанню інструменту можна облагородити територію біля будинку, підстригати траву на газоні, зелену поросль, вирівнювати краю клумб.
Артикул для замовлення даної моделі - BESTA525
Історія успіху Black&Decker® налічує дуже давно, дату народження компанії Ви знайдете більш століття назад. У далекому 1910 року в заводських районах Балтімора (штат Меріленд, США): було організовано невелике виробництво. Два заповзятливих людини , Дункан Блек і Алонзо Деккер заснували молоду компанію Black&Decker , вклавши спочатку 1000 дол
Американська компанія Black&Decker® – на сьогодні 2020 рік це величезний виробник якісного інструменту і садової техніки Уряду компанії Black&Decker Corporation Ви знайдете більш ніж в 130 країнах світу.
Прилад дозволяє обробляти ділянки, на які неможливий під'їзд повноцінної великогабаритної газонокосарки.
1. Працює від мережі 220 В, можливе використання в місцях з наявністю доступу до енергопостачання.
2. За рахунок автоматичної подачі лінії різу забезпечується висока ефективність виконання завдань різного рівня складності.
3. Волосінь діаметром 1,6 мм використовується в якості ріжучого елемента. Забезпечується максимальна ширина скошування в 250 мм.
4. Завдяки наявності на рукоятці тримера спеціальної скоби, шнур живлення кріпитися максимально надійно. У підсумку виключено сплутування проводів під час роботи.
5. Пристрій має невелику вагу, транспортування відрізняється простотою.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Black&Decker ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Black&Decker
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент Black&Decker з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Великобританія |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різальна система | лісочка |
| Виконання штанги | пряма |
| Товщина волосіні | 1.6 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Тип товару | тримери |
| Країна походження | Англія |
| Бренд | BLACK&DECKER |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Тримерна головка поворотна | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Автоматична подача волосіні | Так |
| Клас | побутової |