




4 549 ₴
Тример Black&Decker GL9035
Електричний тример високої потужності дозволить облаштувати присадибна ділянка швидко і з мінімальними трудовитратами. Підходить для стрижки підстригання газонів і клумб. Незамінний агрегат при необхідності виконання завдань у садах, де недостатньо вільного місця для використання великогабаритної газоноксилки.
Артикул для замовлення даної моделі – GL9035
Історія успіху Black&Decker® налічує дуже давно, дату народження компанії Ви знайдете більш століття назад. У далекому 1910 року в заводських районах Балтімора (штат Меріленд, США): було організовано невелике виробництво. Два заповзятливих людини , Дункан Блек і Алонзо Деккер заснували молоду компанію Black&Decker , вклавши спочатку 1000 дол
Американська компанія Black&Decker® – на сьогодні 2020 рік це величезний виробник якісного інструменту і садової техніки Уряду компанії Black&Decker Corporation Ви знайдете більш ніж в 130 країнах світу.
Обладнання відрізняється високою потужністю і зручністю в експлуатації. Якісними характеристиками обґрунтовано купівельна вдячність.
1. Ергономічна рукоятка має прогумовану поверхню, що виключає ймовірність зісковзування рук під час виконання завдань.
2. Є друга ручка, що забезпечує кращий контроль за рухами.
3. Модель працює від електродвигуна потужністю 900 Вт. Використання інноваційної електронної системи дозволяє контролювати крутний момент при зміні навантаження.
4. За рахунок живлення від електричної мережі значно спрощується обслуговування мотора.
5. Агрегат оснащений двома типами ріжучих насадок ¾ стандартна волосінь діаметром 2 мм і плетену волосінь з високими показниками міцності.

Якщо ваша мета – це підтримка садової ділянки і будинку в ідеальному порядку, то кращих помічників, ніж садові та промислові інструменти від ТМ Black&Decker ви навряд чи зможете знайти.
В каталозі на нашому сайті покупець знайде будь-який сучасний інструмент Black&Decker
Гарантія оригінальності і офіційної поставки даної торгової марки Black&Decker
На кожен інструмент Black&Decker з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника 24 місяців.
Шукайте спеціальний промо-код в наших відео оглядах, вони дозволяють придбати товар дешевше .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Вигнута штанга; на колесах; Очищувач швів плитки |
| Живлення | від мережі (220 В) |
| Різальна система | лісочка |
| Привід | металевий трос |
| Матеріал штанги | алюміній |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Форма рукояті | D-подібна |
| Тип товару | електрокоси; тримери |
| Країна походження | Англія |
| Бренд | BLACK&DECKER |
| Конструкція штанги | нерозбірна |
| Колесо для вертикальної обробки країв 90° | є |
| Тримерна головка поворотна | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Автоматична подача волосіні | Так |