2 299 ₴
Фреза алмазної Distar GS-W 95/МШМ-12 No00/30 використовується виключно з промисловими шліфувальними машинами типу CO-300 і CO-199. У вигляді металевої шайби, на яку нап’яні алмазні сегменти. Виробництво в Україні.
Алмазна фреска використовується у будівельній сфері, за її допомогою виконують шліфування як свіжозалитого, так і витриманого не менше 28 днів бетонної підлоги, а також мозаїчних підлоги. Є висока якість виконання і досить тривалий робочий ресурс.
Компанія Distar була заснована ще в 1994 році як совомісне україно-італійське підприємство. З того часу відкрили нові промислові фабрики в Україні. Компанія занижується розробкою і виробництвом відрізних і алмазних дисків, свердлів, коронок, фрез і різних девайсів, а також оснастки. На даний момент у теці виробництва бренду понад 3000 одиниць цифр. Компанія стала лідером у своїй галузі у країнах Східної Європи.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | DISTAR |
Країна виробник | Україна |
Призначення | Шліфувальний |
Обробка матеріалу | Бетон |
Діаметр зовнішній | 95 мм |
Кількість сегментів | 12 |
Вид обробки | Шліфування |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
Стан | Новий |