-12%16 896 ₴
14 868,48 ₴
Газонокосарка Олео-Мас G 53PK COMFORT SD — потужна несамохідна модель професійного класу, обладнується 4-тактним бензиновим двигуном. Газонокосарка виробляється в Італії.
Використовується для скошування газонів на ділянках площею до 1000 м2. Дуже добре підходить для використання на ділянках біля будинків, дач, невеликих галявинок. Ширина косіння за один прохід становить 51 см. Як паливо для двигуна використовується бензин (АІ-92/АІ-95).
Режими роботи. Доступно два основні режими роботи: бічний викид і мульчування. Травозбірником не обладнується, але є можливість його встановлення (60 л).
Регулювання висоти косіння. Регулювання висоти косіння відбувається на кожному колесі окремо, всього доступно 7 положень: від 28 до 75 мм.
Компанія Oleo-Mac була заснована ще 1972 року на території Італії, пізніше 1992 року компанія увійшла до складу європейського концерну Emak. На цей момент під маркою бренда випускаються газонокосарки, мотокоси, культиватори, мотопомпи, бензопили та інша садова техніка. Продукція бренда вирізняється високою якістю збирання й надійністю, постачається в понад 90 країн світу, зокрема й в Україну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Emak K 800 OHV |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |