






1 607 ₴
Акумуляторний обприскувач ТехАС ТА-03-460 має високопродуктивну помпу й досить місткий пластиковий бак об'ємом 16 літрів.
Використовується для поливання й обприскування рослин і дерев. Стане незамінним помічником у саду, у теплиці, на городі або ж на винограднику. Основа корпусу та бака обприскувача зроблені з ударостійкого пластику.
Телескопічна штанга. Передбачена можливість регулювання довжини телескопічної штанги від 70 до 105 см.
Вбудований акумулятор. Обладнується вбудованим Pb акумулятором із номінальною ємністю на 8 А·год і напругою на 12 вольтів. Тривалість автономної роботи становить до 5 годин.
Бренд TexAC створений українськими та німецькими інженерами з мережею сервісних центрів у всій країні. Продукція торгової марки ТехАС зарекомендувала себе на ринку України як якісне та надійне обладнання. Це стало можливим завдяки високим вимогам вироблених до виробництва та багаторівневого контролю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 5 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 105 см |
| Довжина шланга | 125 см |
| Загальна вага | 6 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |