-12%


11 368 ₴
10 003,84 ₴
Акумуляторний обприскувач Makita US053DZ — компактна модель з баком об'ємом 5 літрів. У процесі експлуатації переноситься на плечі користувача, для цього обладнується зручним ременем.
Постачається без акумулятора і зарядного пристрою!
Обприскувач найчастіше використовується в саду, на городі або в теплиці. Він чудово підходить для зрошення рослин, а також для внесення рідких добрив і отрутохімікатів.
Режими роботи. Користувач може вибрати один із двох доступних режимів роботи: обприскування та внесення добрив.
Робота на великих площах. Для обприскування великих площ сільськогосподарських культур розпилення здійснюється з використанням подвійної головки.
Компанія Makita — це провідний світовий бренд із виробництва інструментів, садової техніки та супутньої електроніки. Батьківщиною виробника є Японія, але, крім цього, заводи бренда так само розташовані в Китаї, Європі та інших регіонах світу. Щорічно корпорація випускає понад 10 мільйонів електронних інструментів. У актуальному каталозі компанії представлено 10000 моделей. Бренд спеціалізується на випуску будівельного інструменту, садової техніки, техніки для дому та іншого обладнання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 5 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 70 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Загальна вага | 2.9 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |