





3 390 ₴
Акумуляторний тример Worcraft CGT-S20LiDT чудово впорається з косінням молодої трави. Має досить високу продуктивність за доступною ціною. Тример виготовляється в Китаї.
Використовується для косіння трави на садовій або дачній ділянці, прибудинковій території. Чудово підходить навіть для стриження країв газону. За косіння трави відповідає шпуля з волосінню, або ж із ножами. Ширина косіння трави за один прохід постійна та становить 240 мм. Є можливість регулювання положення різальної головки.
Акумуляторна батарея. Тример працює від літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 2 А·год (напруга на виході — 20 вольтів). Передбачена сумісність з усіма акумуляторами серії ONE FOR ALL.
Регулювання різальної головки. Користувач може самостійно регулювати положення різальної головки щодо осі самої штанги.
Компанія Worcraft — це порівняно молодий виробник, він був заснований тільки 2008 року у Великобританії. На сьогодні компанія представлена практично у всіх регіонах світу — у Північній Америці, Європі, на Середньому Сході, у багатьох країнах Азії та навіть в Австралії. Бренд спеціалізується на розробленні та виробництві будівельного інструменту, а також верстатів для металу та деревооброблення. Хоча компанія й зареєстрована у Великобританії, але її виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія досягла вже чималої висот у виробництві болгарок, шліфмашин, дрилів, перфораторів, циркулярних і торцювальних пил, садової техніки, мийок, фарбопультів, компресорів, пилососів, заточувальних і свердлильних верстатів та іншого обладнання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 240 мм |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |