


1 990 ₴
Тример Worcraft EGT07-300 чудово впорається з косінням молодої трави. Має досить високу продуктивність за доступною ціною. Тример виробляється в Китаї.
Використовується для косіння трави на садовій або дачній ділянці, прибудинкової території. Відмінно підходить навіть для якісної стрижки країв газону. За косіння трави відповідає ріжуча котушка з нейлоновою ліскою. Ширина косіння трави за один прохід стала і становить 300 мм.
Електричний двигун. Оснащується досить потужним електричним двигуном на 650 Вт, має високу швидкість обертання 9300 об/хв.
Низький рівень вібрації. Рівень вібрації під час роботи тримера досить низький, знижує навантаження на користувача та робить його максимально комфортним.
Компанія Worcraft — це порівняно молодий виробник, він був заснований тільки 2008 року у Великобританії. На сьогодні компанія представлена практично у всіх регіонах світу — у Північній Америці, Європі, на Середньому Сході, у багатьох країнах Азії та навіть в Австралії. Бренд спеціалізується на розробленні та виробництві будівельного інструменту, а також верстатів для металу та деревооброблення. Хоча компанія й зареєстрована у Великобританії, але її виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія досягла вже чималої висот у виробництві болгарок, шліфмашин, дрилів, перфораторів, циркулярних і торцювальних пил, садової техніки, мийок, фарбопультів, компресорів, пилососів, заточувальних і свердлильних верстатів та іншого обладнання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9300 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |