
8 208 ₴
Культиватор Sturm GK8352 — дуже компактна та доступна модель із вбудованим 2-тактним бензиновим двигуном. Призначений для використання на невеликих і середніх площах ділянок.
Використовується для культивації ґрунту на городі, дачі, садовій ділянці. Здатний забезпечити максимальну глибину культивації до 22 см. Виробник рекомендує використовувати як паливо суміш бензину та оливи 2T (пропорція 25:1).
Регулювання ручки. Є можливість регулювання положення ручки керування, регулювання здійснюється без використання ключів.
Ширина оброблення. Є можливість регулювання ширини оброблення в межах двох доступних положень: 120 і 250 мм.
Виробник Sturm є німецьким виробником, виробничі потужності розташовані в Китаї. Продукція цієї компанії вже понад 10 років завойовує довіру та авторитет на нашому ринку. Пристрої Sturm виготовляються з урахуванням усіх сучасних технологій і європейських стандартів безпеки. Близько 10 категорій товаром із суворим контролем виробництва. Німецька якість за народну ціну На цей момент продукція Sturm успішно реалізується в багатьох країнах Європи, зокрема й в Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 12 см |
| Максимальна ширина обробки | 25 см |
| Максимальна глибина обробки | 22 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.53 к. с. |
| Об'єм двигуна | 51.2 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |