






19 800 ₴
Мотопомпа SENCI SCDWP 80 — надійна модель, має 4-тактний дизельний двигун. Використовується для перекачування чистої води та води середньої забрудненості.
Мотопомпа найчастіше використовується для поливання рослин і дерев, також із її допомогою можна осушити затоплений підвал або ж відкачати воду з басейну. Максимальний діаметр сторонніх частинок у перекачуваній рідині може досягати 8 мм. За одну годину роботи мотопомпа може перекачувати до 53 м3 рідини.
Забір і подавання води. Забір води може проводитися з глибини 7 метрів, а її подавання на максимальну висоту до 27 метрів.
Автономність роботи. Має паливний бак об'єм 3.5 літра, так само треба зазначити знижену витрату палива.
Компанія SENCI була заснована 1990 року в місті Шанхай в Китаї. Компанія розробляє та виробляє двигуни (2.6 мільйона на рік) й електричні генератори (1 мільйон). Більшість продукції компанії експортується за межі Китаю.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senci |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 53 куб.м/год |
| Максимальний напір | 27 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Senci CP 178 F |
| Потужність двигуна | 4 кВт |
| Тип палива | Дизельне |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Висота підйому | 27 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 610 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |