
21 999 ₴
Компресор GTM KCH2070B-100L (27156) пересувного типу має вагу 56 кг. Потужність електромотора, що працює від мережі 220 В становить 2200 Вт.
Компресор GTM KCH2070B-100L з ремінним приводом належить до професійного типу. Найчастіше його використовує на СТО, у великих майстернях, на виробництві. Це незамінний агрегат, який економно споживає електроенергію й ефективно замінює фізичну працю.
Украинская торговая марка GTM - це відносно молода українська компанія, виробничі потужності якої розташовані на території Китаю. Асортимент товарів бренду складається з установок алмазного буріння, свердлильних верстатів, систем опалення, різної побутової і будівельної техніки, автомобільної електроніки, дитячих іграшок та ламп. Продукція компанії має непогану якість, і при цьому відрізняється досить доступною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 400 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1.1 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 573 мм |
| Довжина | 1437 мм |
| Висота | 1047 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |