


7 848 ₴
Компресор GTM KAW750-24L — поршнева модель для побутового використання. Компресор має горизонтальний ресивер об'ємом 24 літри. Виробляється в Китаї.
Компресор безоливний, здатний нагнітати чисте повітря, в якому немає конденсату та домішок олії.
Компресор може використовуватися спільно з різними пневматичними інструментами, для підкачування коліс транспортних засобів, продування поверхонь повітрям під тиском. Максимальна продуктивність на виході компресора може досягати 75 л/хв.
Вимірювання тиску. Досить точний манометр на виході компресора використовується для вимірювання робочого тиску.
Легке транспортування. Для швидкого та зручного транспортування компресора він обладнаний зручною металевою ручкою й парою коліс.
GTM — це порівняно молода українська компанія, виробничі потужності якої розташовані на території Китаю. Асортимент товарів бренда складається з установок алмазного буріння, свердлильних верстатів, систем опалення, різної побутової та будівельної техніки, автомобільної електроніки, дитячих іграшок і ламп. Продукція компанії має непогану якість і водночас вирізняється вельми доступною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.075 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Висота | 620 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |