




5 199 ₴
Фрезер Ryobi RTR18-0 — компактний інструмент побутового класу, використовується для оброблення деревини. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання.
Інструмент використовується для фрезерування деревини, призначений для застосування домашніми умельцями, також може бути використаний на дрібносерійному виробництві. Функція ONE+ Trim Router дає змогу точно виконувати мікрорегулювання глибини фрези.
Регулювання швидкості обертання. Користувач може самостійно регулювати частоту обертів від 20000 до 30000 об./хв.
Серія ONE+. Фрезер належить до серії інструменту бренда ONE+, він сумісний із будь-якими акумуляторними батареями серії з напругою 18 вольтів.
Компанія починає свою історію з далекого 1943 року — тоді бренд Ryobi виник на Японському ринку, як виробник якісного лиття для японської промисловості. Ryobi — це якісний професійний інструмент. На сьогодні компанія виробляє інструменти та садове обладнання. Компанія Ryobi Limited — величезна міжнародна компанія, що охоплює 2020 рік 16 дочірніх представниць, Ryobi здійснює офіційні постачання у 150 країн світу, зокрема в Україну.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 6.35 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Металевий кейс | Ні |