
7 299 ₴
Компресор Basic 160-6 W OF використовують для фарбування різних поверхонь, для спільної роботи з пневматичним інструментом, також може використовуватися для очищення деталей від бруду та пилу, для накачування шин та інших гумових виробів. Максимальна продуктивність на виході становить 160 л/хв, водночас потужність вбудованого двигуна — 900 Вт.
Компресор оливний поршневий, обладнаний ресивером на 50 літрів.
Артикул для замовлення — 601501000
Найчастіше цей компресор використовують у гаражах і невеликих майстернях. Компресор досить компактний і не займає багато місця в приміщенні. Модель електрична, працює від однофазної мережі з напругою 220 Вольтів.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 32 кг |
| Продуктивність | 0.2 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 625 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |