




14 176 ₴
Мотокультуратор Iron Angel GT50 NITRO — дуже доступна модель для побутового використання. Культиватор обладнується надійним 4-тактним бензиновим двигуном.
Мотокультуратор використовується для розпушування та культивації верхніх шарів ґрунту. Найчастіше застосовується на присадибних ділянках і на городах. Робоча глибина обробки ґрунту до 23 см включно. Кількість швидкостей — 1 вперед.
Регулювання ширини обробки. За оброблення ґрунту відповідають 6 розбірних фрез. Відповідно можна регулювати та ширину оброблення ґрунту за один прохід: 20, 30 або 45 см.
Бензиновий двигун. Встановлений бензиновий двигун із ручним стартером. Номінальна потужність двигуна становить 3.5 кінських сил за обсягу робочого циліндра 99 см3.
Компанія Iron Angel — якісний виробник мототехніки, генераторів, мотопомп, садового обладнання та різних інструментів. Компанія була заснована в 1985 році в Нідерландах, на цей момент виробництво бренда розташоване в 3 країнах, продукція Iron Angel експортується у понад 90 країн світу на всіх континентах і континентах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 20 см |
| Максимальна ширина обробки | 45 см |
| Максимальна глибина обробки | 23 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 99 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |