


764 477 ₴
Культиватор AGT 7500 GP200 — професійне сільськогосподарське обладнання, виробляється в Японії. Культиватор використовується для розпушування міжряджання та культивації відкритих ділянок ґрунту. Достатня глибина занурення ножів у ґрунт дає змогу готувати ґрунт до посадки насіння й коренеплодів, а також для зрізання коренів бур'янів і бур'янів. Наявність передавання назад підвищує загальну маневровість руху культиватора.
Найчастіше подібний культиватор використовується в сільськогосподарській сфері під час оброблення городів, полів і теплиць. Паливом для двигуна слугує бензин (АІ-92).
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GP160 |
| Максимальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна глибина обробки | 29 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 2.4 л |
| Об'єм масляного бака | 0.58 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |