

31 318 ₴
Культиватор Forte 1050E NEW колесо 10" — продуктивна модель із дизельним двигуном на основі повітряного охолодження. Ця модифікація культиватора обладнується вбудованим електричним стартером і колесами діаметром 10 дюймів. Виробляється в Китаї. Модель нового зразка з виносним фільтром (NEW), електростартером (Е) і колесами діаметром 10 дюймів (10")
Культиватор розрахований на використання у сфері сільського господарства, з його допомогою можна культивувати та забруднити ґрунт. Ширина культивації за один прохід може регулюватися від 850 до 1050 мм, а глибина культивації водночас може становити від 150 до 300 мм. Найчастіше використовується для оброблення невеликих і середніх ділянок: полів, городів, прибудинкових територій, теплиць. Двигун працює на дизельному паливі.
Артикул для замовлення — 113389

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Forte |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 кг |