-7%


7 472 ₴
6 948,96 ₴
Компресор Aircraft Mobilboy Silence 241/24 OF E — мобільна безоливна модель. Обладнаний горизонтальним ресивером об'ємом 6 літрів, водночас компресор здатний забезпечити досить високий робочий тиск у 8 барів.
| Продуктивність на вході | 200 л/хв |
| Продуктивність на виході | 90 л/хв |
| Потужність | 1000 Вт |
Компресор найчастіше використовується в невеликих майстернях, будівельній галузі, приватних гаражах. Ідеально підходить для фарбування поверхонь, використання спільно з пневматичними інструментами. Модель працює від однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Тиха робота. Максимальний рівень шуму під час експлуатації компресора не перевищує 61 дБ.
Просте транспортування. Наявність пластикової ручки дає змогу користувачеві транспортувати компресора на невеликі відстані.
Компанія Aircraft належить промисловій групі Sturmer Maschinen, бренд був заснований на території Німеччини. Компанія розробляє та виробляє різноманітні компресори та інше аналогічне обладнання. На цей момент продукція бренда експортується до 67 країн світу на всіх житлових континентах. Заводи компанії розташовані в Німеччині та Азії, водночас якість верстатів не залежить від заводу-виробника та всюди перебувати на приблизно одному високому рівні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.2 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 6 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 530 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |