-7%5 990 ₴
5 570,70 ₴
Компресор Aircraft Airboy 186 OF E — компактна поршнева модель. Компресор безоливного типу, під час експлуатації не вимагає сервісного обслуговування.
| Продуктивність на вході | 180 л/хв |
| Продуктивність на виході | 90 л/хв |
| Потужність | 1100 Вт |
Компресор використовується для стиснення й подальшого подавання повітря під тиском. Його можна використовувати для забезпечення роботи різного пневматичного інструменту, для фарбування та продування поверхонь. Також модель ідеально підходить для використання в галузі аерографії. Модель має горизонтальний ресивер об'єм на 6 літрів.
Аналогові манометри. Обладнується двома аналоговими манометрами для вимірювання робочого тиску та тиском у ресивері.
Редуктор тиску. Для забезпечення необхідного тиску модель має редуктор тиску з плавним регулюванням.
Компанія Aircraft належить промисловій групі Sturmer Maschinen, бренд був заснований на території Німеччини. Компанія розробляє та виробляє різноманітні компресори та інше аналогічне обладнання. На цей момент продукція бренда експортується до 67 країн світу на всіх житлових континентах. Заводи компанії розташовані в Німеччині та Азії, водночас якість верстатів не залежить від заводу-виробника та всюди перебувати на приблизно одному високому рівні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aircraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.18 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 6 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 370 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |