-9%3 366,75 ₴
3 063,74 ₴
Тример Forte ЕМК-1600 за своїми характеристиками схожий на мотокос, але водночас має вбудований електричний двигун. Може виконувати косіння газонної трави та зріз бур'янів. Є аналогом Forte ЕМК-1600, але водночас має спрощеніші технічні характеристики та нижчу ціну.
Forte ЕМК-1600S ідеально підходить для скошування трави та видалення бур'янів у садах, парках і на присадибних ділянках. Завдяки своїм технічним характеристикам і зручності використання, цей тример стане надійним помічником у догляді за зеленими насадженнями. Незалежно від масштабу робіт, Forte ЕМК-1600S дає змогу ефективно та якісно підтримувати лад на території.
Міцна штанга. Основа штанги зроблена зі сталі, вона вирізняється міцністю, але має досить велику вагу. Для транспортування і зберігання тримера штангу можна розібрати.
Компанія Forte веде свою діяльність уже понад 10 років, бренд зареєстрований в Україні, але його виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія випускає сільськогосподарську техніку, бензинові та дизельні електрогенератори, мотопомпи, будівельне обладнання, снігоприбирачі, техніку для побутових потреб та інше обладнання. Залежно від продукції, на неї поширюється офіційна гарантія терміном від 12 до 36 місяців.приясткової техніки, а також почала випуск електротехнічного обладнання. Продукція Кентавр має досить непогану якість і водночас вирізняється бюджетною ціною.
Артикул для замовлення — 40332
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |