



12 299 ₴
Компресор Hecht 2353 — двоциліндрова олійна модель, обладнана електричним двигуном потужністю 2200 Вт. Для швидкого та зручного переміщення компресор має ручку й пару невеликих коліс.
Компресор Hecht 2053 використовується в невеликому гаражі або ж у майстерні. Ідеально підходить для продування поверхонь від забруднень, роботи з пневматичними інструментами. Максимальна продуктивність може досягати 316 л/хв. Обладнаний горизонтальним ресивером об'ємом на 50 літрів.
Два манометра. Компресор обладнаний двома манометрами аналогового типу. Манометри необхідні для вимірювання тиску на вході та тиску на виході.
Автоматичний пуск. Автоматичне увімкнення та вимкнення компресора забезпечуються за допомогою реле тиску.
Компанія Hecht була заснована ще 1994 року на території Чехії як виробник недорогого, але водночас високоякісного садового інструменту. У більшості моделей компанії використовуються двигуни від Briggs & Stratton. Продукція компанії здобула численні нагороди та медалі в Німеччині, Австрії, Чехії та інших країнах. На цей момент обладнання від Hecht представлене в більшості країн Європи та в багатьох країнах світу, зокрема й в Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.316 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 36.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |