-16%
2 312 ₴
1 942,08 ₴
Циркуляційний насос NPO BPS25-4S-180 — це надійний та ефективний пристрій, призначений для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалення та гарячого водопостачання.
Застосування
Цей насос використовується в одно- і двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, включно з системами, що використовують енергію сонця, а також у теплових насосах і системах кондиціонування повітря.
Особливості
Переваги
Технічні характеристики
Комплект постачання
Чому варто придбати в компанії "Електромотор"
Компанія "Електромотор" пропонує широкий асортимент якісного насосного обладнання за конкурентоспроможними цінами. Наші переваги:
Вибираючи "Електромотор", ви отримуєте надійного партнера, готового запропонувати найкращі рішення для вашого дому та бізнесу.
Забезпечте ефективну та надійну роботу вашої системи опалення за допомогою циркуляційного насоса NPO BPS25-4S-180!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | NPO |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 5.1 м |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 62 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |