








4 278 ₴
Акумуляторна мотокоса Oleo Mac BC 200 - потужна модель від перевіреного Італійського виробника.
Якщо вам потрібен малошумний, простий в сервісі і застосуванні, легкий по вазі, компактний і надійний інструмент косильна, вам підійде італійська акумуляторна мотокоса Oleo Mac BC 200. Це інструмент, що забезпечує:
Крім того, ви тепер повністю незалежні від таких важливих для електричних і бензинових кос речей, як:
Акумуляторна мотокоса Oleo Mac BC 200 в якості ріжучої системи використовує косильний корд з волосінню завтовшки 1,6 мм. Захист оператора від зіткнення з обертовою косильною головки виконує захисний кожух.
Акумуляторна мотокоса Oleo Mac BC 200 зручна та маневрена, розбірна штанга дозволяє легко зберігати інструмент під час невикористання. Крім того, розбірний механізм дозволяє відрегулювати довжину штанги під індивідуальний зростання газонокосильщика. Товщина штанги становить 25.4 мм
Пропонуємо невеликий відео огляд про дану модель.
![]() |
Розбірної механізм штанги зручно застосовувати для:
|
![]() |
Для роботи мотокоси застосовуються літій-іонні акумуляторні батареї 36 В з ємністю 2,6 або 4-ч. Час автономної роботи 20 або 30 хвилин відповідно. Батареї легко замінюються. Час зарядки батарея 30 хв, тому для роботи без простоїв рекомендується мати 2 батареї: поки одна працює, друга може заряджатися. |
![]() |
Дві зручні рукоятки - основна і поворотна D-подібна (кільцева). Інструмент впевнено управляється двома руками, показуючи відмінні результати за акуратності косіння. |
![]() |
Ріжуча система - косильна напівавтоматична головка з ріжучою волосінню завтовшки 1,6 мм |
![]() |
Захисний кожух виключає зіткнення ріжучого корду з волосінню і оператора. |
![]() |
Інструмент відмінно збалансований, фізичної стомлюваності оператора не буде. |
| Мотокоси акумуляторні від Oleo-Mac оригінального американського виробництва доступні для придбання в столичному інтернет-магазині Електромотор. Гарантія на техніку 24 місяці, надається безпосередньо від виробника, але сервісне обслуговування проводиться в Україні, - є авторизовані сервісні центри. | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | США |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Тип штанги | Розбірна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр штанги | 25.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Вид рукоятки | D-подібна |
| Час зарядки | 90 хв |
| гарантія | 24 |
| Головка | 90 мм |
| Діаметр косіння | 33 см |
| Компонування двигуна | моноблоковий (двигун знаходиться на кінці штанги) |
| Лісочка | 1.6 мм |
| Потужність | 0 |
| Призначення | Побутове |
| Напруга | 36 |
| Привідний вал | жорсткий |
| Ріжучий інструмент | лісочка |
| Тип двигуна | щітковий |
| Число оборотів | 7500 об/хв |