






4 322 ₴
Акумулятор Bosch S5 Silver Plus 6СТ-52 H Євро має конкурентні переваги, які виділяють його на ринку АКБ. Прилад виконаний за європейськими стандартами з суворим контролем якості. Ємність акумулятора становить 52 А/г, пусковий струм 520 А і напругу 12 Ст. Компанія-виробник надає 24 місяців офіційної гарантії.
Якщо ви ще не обрали акумулятор для свого авто, подивіться аналогічну модель - акумулятор Exide Premium 6СТ-53 Євро. На сайті є широкий асортимент АКБ з різними характеристиками і за доступними цінами!
Компанія Bosch є лідером на ринку АКБ і ціни на її продукцію не найнижчі. В нашому відео ми розповідаємо, чому дана продукція дорожче аналогів інших ТМ

Серед великої кількості різних акумуляторів, виділимо основні переваги АКБ Bosch S5 Silver Plus: мінімальний саморозряд, стартерний струм підвищений на 30%, особлива конструкція кришки (оснащена полум'ягасником і продуманою системою рекуперації газів), необслуживаемость, стійкість у важких умовах експлуатації, надійний пуск при мінусових температурах), збільшений термін служби на 30%.

Завдяки надійності енергозабезпечення, дану акумуляторну батарею 6СТ-52 H Євро серії S5 Silver Plus можна використовувати як оригінальна комплектуючі у багатьох європейських автомобілях. Великою перевагою є те, що її можна використовувати для дизельних машин при холодному пуску двигуна. Широкий вибір ємності АКБ Bosch від 52 до 110/год дає можливість вибрати підходящу модель майже для будь-якого автомобіля.

Весь корпус акумулятора виконаний з ударостійкого пластику в європейському стилі. Клеми виконані по євро-стандарту з правим "+" і захищені спеціальними кришками від вологи та бруду. Верхня частина корпусу має кришку спеціальної конструкції, яка оснащена полум'ягасником і продуманою системою рекуперації газів. Це забезпечує додаткову безпеку в процесі експлуатації АКБ. Також, для зручного витягання акумулятора з авто і його переміщення є невелика ручка. Дно корпусу виконане з невеликими заглибленнями для надійної і міцної фіксації пристрою в автомобілі.

Компанія-виробник Bosch надає офіційну гарантію на 24 місяці. Термін служби необслуговуваного АКБ становить від 5 до 7 років. Перед першим запуском необхідно ознайомитися з рекомендаціями користувача, щоб не порушити гарантійні зобов'язання. При правильній експлуатації акумулятора, він прослужить вам набагато довше.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Пусковий струм | 520 А |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 092 S50 010 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |