-8%




1 412,93 ₴
1 299,90 ₴
Обприскувач GRUNHELM GHS -16M - практичний і ефективний прилад для догляду за овочами, фруктами та квітами. Це акумуляторна модель з електричним двигуном і автоматичною помпою. У обприскувач заливають чисту або з отрутами рідина в об'ємі до 16 л. Температура повинна бути не вище 35 градусів. Завдяки телескопічній розпилювальної трубці довжиною від 65 до 110 см, ви зможете обприскувати не тільки низькі рослини, але і дерева. Внизу корпусу є вбудований вольтметр, який дає можливість контролювати рівень заряду батареї.
Обприскувач GRUNHELM GHS -16M призначений для розпилювання отрут або добрива. Об'ємний бак виконаний з шлейками для носіння приладу на спині. Це значно спрощує процес роботи з обприскувачем. У цій моделі ви зможете регулювати обороти двигуна і рівень розпилення за допомогою знімних розпилювальних сопла. З таким обприскувачем ви впораєтеся швидко і ефективно з поставленим завданням. Однієї зарядки акумулятора вистачає на 4 години безперервної роботи.
Українська компанія Будпостач представляє більше 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки, як: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філії по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії - оптова торгівля в сегменті B2B і продажу у роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ GRUNHELM, ви знайдете обприскувачі, електротріммери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки та багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.

Корисні посилання обприскувачів
| Модель | Вага, кг | Дальність розпилення, м | Об'єм резервуара, л | Харчування |
|---|---|---|---|---|
| Forte 3WF-3 | 11 | 12 | 14 | бензин |
| Forte 3W-650 | 10 | 15 | 14 | бензин |
| Forte ОГ-12 М | 3 | 12 | механічний | |
| Forte 3WF-767 | 9 | 10 | 25 | бензиновий |
| Gerrard GS-12 | 5,5 | 12 | 12 | акумулятор |
| Gerrard GS-16 | 6,5 | 12 | 16 | акумулятор |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на обприскувачі ТМ GRUNHELM становить 24 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ GRUNHELM. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи обприскувач GRUNHELM GHS -16M Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |