-8%
1 015,98 ₴
934,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Обприскувач Grunhelm GHS-5 виготовлений із якісного пластикового корпусу, який не піддається впливу хімічних речовин. Ця модель обладнана насосом, електричним двигуном і акумулятором. З повним заряджанням батареї приладом можна користуватися 4 години. Резервуар для рідини розрахований на 10 літрів, якого буде досить для оброблення рослин на великому ділянці. Робочий тиск обприскувача може бути від 2 до 4 барів. Щоб користуватися приладом було максимально зручно та комфортно, виробник створив його з ранцевою системою.
Артикул для замовлення цієї моделі — 131187
Обприскувач Grunhelm GHS-5 — це незамінний прилад для садівника та шанувальників вирощувати овочі, фрукти та квіти. З надійним двигуном, потужним насосом і телескопічною трубкою ви зможете легко й ефективно проводити процес обприскування рослин. Довжина розпилювальної трубки змінюється від 65 см до 110, тому ви зможете доглядати навіть за деревами. Заливати отрути або чисту рідину досить просто, є широкий отвір зверху, який закривається кришкою з ручкою.

Українська компанія Будпостач представляє понад 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філіжанку по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії — гуртова торгівля в сегменті B2B і продажу в роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ GRUNHELM, ви знайдете обприскувачі, електротримери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки й багато іншого, що завжди стане в пригоді в побуті або в широких сферах діяльності.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 10 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |