-7%23 765,06 ₴
22 101,51 ₴
Бойлер Drazice OKCV 160 model 2016 - якісний пристрій, який розташовується горизонтально і призначене для приміщень з обмеженим простором.
Drazice OKCV 160 model 2016 має комбинирований спосіб нагріву. Нагрівання води відбувається від електричного нагрівального елемента або від теплообмінника. Ця модель поставляється з різнобічними варіантами підключення ( ліве і праве) до системи водопостачання.
Допустимий діапазон температури води становить від 5 до 74°С.
Drazice OKCV 160 model 2016 оснащений панеллю керування з регулятором температури і сигнальною лампою включення.
Бак бойлера вміщує в себе 152 літра води.
Модель оснащена електроізоляційним покриттям IP 44.
При підключення бойлера до зовнішньої теплосистеме нагрів води відбувається завдяки двухконтурному теплообміннику. Спочатку нагрівається вода у верхній частині бойлера, а потім у нижній.
Теплообмінник працює або в режимі безнапірного накопичення або в режимі примусової циркуляції.
Завдяки сервісному баку ви можете очистити бойлер зсередини від накипу, осаду або водного каменю.
При підключенні бойлера до електрики нагрівання води відбувається за допомогою керамічного нагрівального елемента, який регулюється термостатом.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKCV 160 model 2016
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) | 39 кг | 75 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 125, 1м2 2-6kW | 58 кг | 120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 | 50 кг | 100 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 125, 1м2 model 2016 |
64 кг |
120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC160, 0.7м2 model 2016 | 77 кг | 120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 200, 0.7м2 | 79 кг | 195 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 160 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |