-7%


22 503,85 ₴
20 928,58 ₴
Бойлер Drazice OKC 125, 1м2 model 2016 - комбинирований накопичувальний водонагрівач, який монтується на стіні у вертикальному положенні.
Drazice OKC 125, 1м2 model 2016 нагріває воду від електричного нагрівального елемента або від теплообмінника, який підключається до системи опалення.
Ви зможете підключити бойлер до зовнішньої теплосистеме тиском 1 MPa з максимальною температурою 110°C.
Теплообмінник може працювати в режимі безнапірного накопичувача або в режимі примусової циркуляції.
У тій же гільзі, де встановлені електродатчиків, розміщується датчик контролю гарячої води.
Завдяки электроизоляционному покриття IP 45 ви можете розмістити бойлер над ванною.
За допомогою керамічного нагрівального елемента котел може працювати від електрики.
Drazice OKC125, 1м2 model 2016 оснащений ТЕНом сухого типу, який обесепвает нагрівання води поза опалювальний сезон і має потужність 2000 Вт.
Тривалий термін експлуатації забезпечує магнієвий анод з емальованим стальним баком.
Нагріти воду з допомогою електрики ви зможете за 3 години 20 хвилин при температурі від 10 до 60 °C.
При нагріванні час нагріву теплообмінником складе 17 хвилин при потоці 720 л/ч.
До кришки фланця приварений керамічний нагрівальний елемент, який знаходиться в сталевій гільзі.
Комплектація:
Бойлер Drazice OKC 125, 1м2 model 2016
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на бойлери:
| Модель | Вага | Обсяг | Робочий тиск |
|---|---|---|---|
| Drazice OKCE 100 | 39 кг | 100 л | 6 Бар |
| Drazice OKCE 5 | 28 кг | 50 л | 6 Бар |
| Drazice OKC 80 NTR/Z (без Тена) | 39 кг | 75 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 125, 1м2 2-6kW | 58 кг | 120 л | 10 Бар |
| Drazice OKC 100, 0.7м2 model 2016 | 50 кг | 100 л | 10 Бар |
На кожен бойлер з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Гарантія на бойлери Drazice становить 24 місяці.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drazice |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Максимальна температура нагріву води | 110 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 64 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 524 мм |
| Глибина | 612 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |