




31 019 ₴
Ми пропонуємо рекомендовано роздрібну ціну, яка може бути значно нижче зазначеної. Телефонуйте прямо зараз і отримуйте персональний промокод на знижку!
Даний апарат використовують для швидкої і ефективної обробки різних дерев'яних поверхонь. Опорна підошва виконана з міцного литого алюмінію, що дозволяє також використовувати Makita 1806 B як фуганок. Для максимально точного регулювання висоти ножа модель оснащена спеціальним фіксуючим гвинтом. Максимальна потужність двигуна становить 1.2 кВт, що гарантує високу частоту обертів до 15000/хв. Оригінальна заводська комплектація інструменту складається з: шестигранного ключа, держателя, паралельного упору, ножів і шаблону для установки. Телефонуйте вже сьогодні, замовляйте й отримуйте промокод на яскраву знижку! Ціна не остаточна!
Makita є беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва промислових матеріалів. Асортимент що випускаються моделей нараховує понад тисячу найменувань! Запорукою яскравого успіху цього японського бренду є 8 сучасних підприємств, два з яких розташовані в Європі, а саме у Великобританії і Німеччини. Ідеальне якість збірки і миттєва адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте кращі стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки краща продукція Makita з постійними сезонними акціями!
Топові рубанки Makita завжди доступні на нашому сайті:

Завдяки надміцної конструкції рубанка Makita 1806 B користувач може розраховувати на максимально тривалу експлуатацію інструменту. Високоякісні твердосплавні ножі можуть обробляти навіть склеєні дерев'яні деталі. Стабільне охолодження повністю виключає ймовірність перегріву при тривалих навантаженнях.

Маючи потужний двигун власного виробництва даний рубанок може обробляти навіть самі тверді породи дерев. Передня опорна ручка дозволяє легко відрегулювати необхідну глибину стругання. Для максимальної безпеки користувача Makita 1806 B має вбудовану подвійну ізоляцію.

Купуючи рубанок Makita 1806 B у нас, ви отримуєте виключно оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками рубанків і лобзиків зі всього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на хорошу знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 170 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |