








21 520 ₴
Акумуляторний обприскувач Worcraft CBS-S20LI — високомобільна та потужна модель для побутового застосування. Працює від акумуляторної батареї (акумулятор і блок живлення не входять до комплекту постачання).
Чудово підходить для обприскування та зрошення дерев, сільськогосподарських рослин. Найчастіше застосовується в саду, теплицях, на городах, на невеликих по площі полях. Має досить місткий пластиковий бак на 12 літрів. Ранцева конструкція дає змогу зняти більшу частину конструкції з рук користувача.
Розпилювальна трубка. Розпилювальна трубка складається з двох частин: пластикової та металевої. Довжина пластикової частини становить 60 см, довжина металевої частини може регулюватися від 57 до 100 см.
Режим роботи. Можна вибрати одне з двох доступних робочих тисків залежно від інтенсивності зрошення: 3.5 і 5 Бар.
Компанія Worcraft — це порівняно молодий виробник, він був заснований тільки 2008 року у Великобританії. На сьогодні компанія представлена практично у всіх регіонах світу — у Північній Америці, Європі, на Середньому Сході, у багатьох країнах Азії та навіть в Австралії. Бренд спеціалізується на розробленні та виробництві будівельного інструменту, а також верстатів для металу та деревооброблення. Хоча компанія й зареєстрована у Великобританії, але її виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія досягла вже чималої висот у виробництві болгарок, шліфмашин, дрилів, перфораторів, циркулярних і торцювальних пил, садової техніки, мийок, фарбопультів, компресорів, пилососів, заточувальних і свердлильних верстатів та іншого обладнання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 10 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Загальна вага | 4.4 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 20 В |