-9%1 752,53 ₴
1 594,80 ₴
Тример Forte ЕМК-361 — дуже компактна модель побутового класу з низькою ціною. Обладнується мережевим електричним двигуном із номінальною потужністю 650 Вт. Тример виготовляється в Китаї.
Тример впорається з косінням трави на ділянці загальною площею до 10 соток включно. Найчастіше використовується в саду або ж на прибудинковій території. За косіння трави відповідає волосінь, забезпечує ширину косіння у 280 мм за один прохід. Працює від однофазної електромережі з напругою 220 вольтів.
Штанга. Телескопічна штанга тримера зроблена зі сплаву алюмінію, це досить міцний, але водночас і легкий матеріал.
Регулювання нахилу. Є можливість регулювання кута нахилу різальної головки з двигуном.
Компанія Forte веде свою діяльність вже понад 10 років, бренд зареєстрований в Україні, але його виробничі потужності розташовані в Китаї. Компанія випускає сільськогосподарську техніку, бензинові та дизельні електрогенератори, мотопомпи, будівельне обладнання, снігоприбирачі, техніку для побутових потреб та інше обладнання. Залежно від продукції, на неї поширюється офіційна гарантія терміном від 12 до 36 місяців.приясткової техніки, а також почала випуск електротехнічного обладнання. Продукція Кентавр має досить непогану якість і водночас вирізняється бюджетною ціною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 280 мм |
| Максимальна ширина скошування | 280 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |